I, evo nas u osmoj godini kao Kaufland škola ViP!

Osmu godinu provodio se projekt „Kaufland škola voća i povrća“, i mi osvajamo osmu nagradu zaredom, Certifikat Kaufland škole ViP.

Gotovo 80 tisuća glasova građana odlučilo je koje će škole biti partnerske škole Kauflanda u školskoj godini 2024./2025. i svaki tjedan preuzimati besplatno svježe voće i povrće za sve svoje učenike. Za svaku trgovinu Kauflanda u Hrvatskoj te logističko-distributivni centar i ove je godine odabrana po jedna partnerska osnovna škola.

Pomoću glasova naših simpatizera, izabrani smo kao partnerska škola Kauflanda, Slavonski Brod u školskoj godini 2024./2025. i svaki tjedan ćemo i nadalje preuzimati besplatno svježe voće i povrće za sve svoje učenike.

U ime učenika naše Škole zahvaljujemo svima na dodijeljenim glasovima podrške te nam na taj način omogućili ovu licencu i 8. godinu za redom!

Uživajmo!

Senka Jelić, učiteljica koordinatorica