ZA RODITELJE I UČENIKE

S ciljem razvoja usklađenoga i učinkovitoga sustava odgoja i obrazovanja te sustava kvalitete, Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja u školskim godinama 2023./2024. provest će nacionalne ispite za učenike 4.razreda naše škole.. Više o NIOS-u saznajete na https://www.ncvvo.hr/nacionalni-ispiti/

U tjednu 4. – 8. ožujka 2024. se u našoj školi provode Nacionalni ispiti za učenike 4. razreda. Stoga će doći do nekoliko promjena, kako sijedi:

1. U ponedjeljak (4. 3.), srijedu (6. 3.) i petak (8. 3) raspored 4. razreda će biti izmijenjen. O vremenu dolaska u školu i dnevnim obavezama razrednici će pravovremeno obavijestiti roditelje i djecu.
  2. Razrednici 4. razreda i kolege koji će provoditi testiranje će učenicima dati jasne i pravovremene upute o načinu i tijeku rješavanja ispita.
  3. Nakon provedenih ispita, nastava i raspored dolazaka se nastavlja po uhodanom tijeku.

Učenicima četvrtih razreda želimo maksimalan uspjeh i opušteno rješavanje ispita.

1.3.2024. MŠ

Igor Nikičić, ravnatelj