Učenici trećih razreda naše škole s voditeljima Zoranom Komesarovićem, Ladislavom Tolarićem, Martinom Šošić te Zvonimirom Marijić ( koja je bila u ulozi voditelja natjecatelja osnovnih škola iz Slavonskog Broda u disciplinama graničar i atletika) sudjelovali su u Sportskim igrama mladih na županijskoj razini u Novoj Gradiški 7.5.2024. godine.

Putovanje od Slavonskog Broda do Nove Gradiške bilo je organizirano autobusom. Krenuli smo u 8.00 sati s autobusnog kolodvora. Natjecali smo se u graničaru i atletici. Učenici učitelja Zorana Komesarovića osvojili su 1. mjesto i zlatnu medalju u graničaru te se plasirali na državno natjecanje u Rijeku koje će se održati krajem mjeseca lipnja. Učenici učiteljice Martine Šošić osvojili su 2. mjesto i srebrnu medalju. Učenik 3. c razreda Matej Klarić osvojio je 3. mjesto na natjecanju u trčanju na 60 m.

S medaljama oko vrata, umorni, autobusom smo se vratili u 17.00 sati na autobusni kolodvor u Slavonskom Brodu.

Učiteljica Martina Šošić