• predavanje za učenike 5.razreda

Dana 12. travnja 2024. održano je predavanje Sigurni u digitalnoj džungli u kojem su sudjelovali učenici petih razrednih iz matične i područne škole. Predavanje je održala socijalna radnica Melani Đurković, djelatnica Centra za nestalu i zlostavljanu djecu. Predavanje je bilo interaktivno, a učenici su naučili kako se nositi s izazovima i opasnostima na internetu. Učenici su jako dobro prihvatili i sudjelovali u svim ponuđenim aktivnostima. Nadamo se da ćemo i ubuduće imati prilike za ostvarivanje suradnje s Centrom budući da je jedan od njihovih ciljeva razviti svijest o važnosti sigurnosti na društvenim mrežama. Predavanje i troškovi povezani s istim dio su školskog projekta Vještine na stol- razvoj komunikacijskih i socijalnih vještina učenika financiranog od strane MZO-a.

Ema Filajdić, psihologinja