Učenici 7.a i 7.b razreda naše škole s mentoricom Ivanom Lovrić sudjelovali su u natjecanju u financijskoj pismenosti održanom putem online platforme Kahoot! u organizaciji Štedopisa.Natjecanje je bilo namijenjeno učenicima od 5. do 8. razreda osnovnih škola iz cijele Hrvatske u svrhu povećanja financijske pismenosti mladih. Održalo se29. veljače 2024., a sudjelovalo je 605 ekipa, odnosno 1.815 učenika iz 256 škola diljem Hrvatske. Naši učenici zauzeli su 127. i 338. mjestote time pokazali da su usvojili osnove financijske pismenosti. Sve naučeno tijekom pripreme za natjecanje nastojat će primijeniti u svom vođenju financija, sada džeparca koji im daju roditelji, a poslije i novca kojeg samostalno budu zarađivali.

Ivana Lovrić, učiteljica engleskog jezika